Kiedy pasja zamienia się w biznes...

Firma MOMO rozpoczęła działalność w 1964 roku we Włoszech, a jej historia jest przykładem kreatywności i przedsiębiorczości oraz pracowitości, która umożliwiła małemu włoskiemu przedsiębiorcy, rozwinąć się i zdobyć międzynarodowe rynki samochodowe. Wszystko zaczęło się od pasji do wyścigów samochodowych.
Giampiero Moretti, student i kierowca wyścigowy rozpoczął produkcję specjalnych kierownic do samochodów wyścigowych. Zainteresowała  się nimi firma Ferrari i tak rozpoczęła się masowa produkcja zmieniając pasję w biznes.
W 1966 roku został otwarty zakład w Veronie do produkcji kierownic, a firma otrzymała nazwę MOMO (od pierwszych liter Moretti - Monza).

Obecnie firma produkuje felgi aluminiowe i inne akcesoria tuningowe i racingowe a jej marka jest rozpoznawalna na całym świecie.

Reprezentując najwyższą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo, nowoczesną technologię i pełne temperamentu włoskie wzornictwo, MOMO stało się światowym liderem, co potwierdzają klienci na całym świecie.

W 2014 roku firma MOMO obchodziła swoje 50-cio lecie istnienia. W związku z tą rocznicą wydane zostały produkty upamiętniające ten jubileusz.

Nasza firma zajmuje się dystrybucją produktów MOMO na polskim rynku od roku 2006. 
Posiadamy spory magazyn dbając sprawną obsługę zamówień oraz szybkie dostawy. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

 

 

 

 

 

 

 

               

 

wwww.racing-online.pl

ZMIENIAMY SAMOCHODY Z PROSTYCH NARZĘDZI NA STYL ŻYCIA